Ronald McDonald huis |
| Baby - Gezondheid | |||
|
Als je kindje veel te vroeg geboren wordt of bij zijn geboorte ernstig ziek is, dan komt het eigenlijk altijd terecht in een gespecialiseerd ziekenhuis. De kans is groot dat dat niet bij je in de buurt is. Terwijl je juist dán het liefst zo dicht mogelijk bij je kindje wilt zijn. Dat kan, door te logeren in een Ronald McDonald Huis.
Je bent er thuis: ver van huis. Het zijn er inmiddels vijftien. Speciaal gebouwd voor ouders van zieke kinderen. Je wordt er opgevangen door vrijwilligers die wekelijks een dienst van drie uur draaien. Voor slechts €15,00 per overnachting krijg je als ouders of gezin een eigen kamer. Verder is er alles wat je nodig hebt. Een grote keuken, een afwasmachine, een wasmachine en droger. Een koffieautomaat met koekjes, een internethoek en een gezamenlijke woonkamer.
Over Ronald McDonald Kinderfonds Het Ronald McDonald Kinderfonds zorgt er al ruim 30 jaar voor dat zieke kinderen en hun familie dichtbij elkaar kunnen zijn, door het aanbieden van vijftien logeerhuizen vlakbij het ziekenhuis, acht huiskamers in het ziekenhuis, vier vakantieverblijven en een sportcentrum voor gehandicapte kinderen. Het Ronald McDonald Kinderfonds ontvangt geen overheidssubsidie en functioneert dankzij de inzet van vrijwilligers, donateurs en sponsors.
Klik hier voor meer informatie
Onder de aandacht Robert ten Brink is al 10 jaar ambassadeur van het Ronald McDonald Kinderfonds, ambassadeur van het AMC/Emma Kinderziekenhuis en vriend van VUmc Kinderstad. Voor zijn inzet voor het Ronald Mc Donald Huis AMC Amsterdam ontving hij op 13 maart 2013 een koninklijke onderscheiding. Een van de eersten die een lintje krijgt van koning Willem-Alexander.
Robert ten Brink omringd door vrouw en dochters ontvangt koninklijke onderscheiding van burgemeester van Amsterdam Eberhart van der Laan.
|
| Contact | Over ons | Adverteren | Disclaimer | Vacatures | In/Uitloggen |