11.11.2011 - Professional kiest steeds vaker magazine Kindje op Komst |
|
Professionals uit de geboortezorg kiezen Kindje op Komst Onze redactie en het magazine Kindje op Komst worden steeds vaker gevonden door enthousiaste ouders, maar ook steeds vaker kiezen verloskundigen voor het landelijke magazine Kindje op Komst. Dit magazine is voor aanstaande ouders. Bij de verloskundige krijgt de zwangere het eerste exemplaar gratis. Via deze link Abonnement, kun je het vervolg op het blad ontvangen. Je krijgt dan drie keer Kindje op Komst en één keer Baby's eerste Jaren aansluitend voor maar €12,50. Totaal kun je dan een jaar lang lekker lezen.
De Zwangerschapskoffer
Maar er is meer! De inhoud van het koffertje is zorgvuldig samengesteld in samenwerking met de professional. In de Zwangerschapskoffer zijn het magazine Kindje op Komst, diverse proefmonsters en praktische informatie- en preventiefolders toegevoegd. In de Zwangerschapskoffer vind je ook de handige regiogids In Verwachting, Vol Verwachting. In deze gids staan de beste speciaalzaken, praktijken en centra rond zwangerschap en geboorte in jouw regio.
Koffer niet van je verloskundige gekregen? Heb jij de koffer niet gekregen van je verloskundige? Vraag er naar en zeg dat je verloskundige de koffer gratis kan aanvragen: laat je verloskundige bellen met telefoonnummer 072-5724924. Of bestel hem nu zelf De Zwangerschapskoffer |
| Contact | Over ons | Adverteren | Disclaimer | Vacatures | In/Uitloggen |