Bestellen

Crèmes en zalfjes

De babyhuid is kwetsbaar. Ze kan heftig reageren op boosdoeners, zoals vreemde stoffen en weersinvloeden. Dat kan zich uiten in de vorm van vlekjes, uitslag of eczeem. 

Het is heel vervelend als je baby last heeft van luieruitslag, jeukende eczeem of smetplekken. Gelukkig zijn er voldoende producten verkrijgbaar die deze kwaaltjes genezen. Maar ook plekken die geen pijn doen, verdienen extra verzorging. Om problemen te voorkomen is preventieve verzorging belangrijk.

Zuurgraad
De babyhuid is extra gevoelig voor bacteriën door het ontbreken van de zuurmantel. Stoffen van buitenaf dringen daardoor makkelijk in de huid door. Let er bij het kopen van verzorgingsproducten op dat ze geschikt zijn voor baby's en de zuurgraad van de babyhuid niet aantasten.

Vraag advies
Voor alle huidkwaaltjes geldt: houden ze langer aan, raadpleeg dan je huisarts of het consultatiebureau. Ga niet zomaar allerlei crèmes en zalfjes op je kind uitproberen, maar vraag advies aan een professional.

De specialist voor






GetUserInfo (in session):
(nr. = 1 geeft aan of er een controle op IP adres is uitgevoerd)
Aantal postcodes in DB:
0
(het aantal plaatsen in de DB met deze postcode)
IP adres:
44.200.117.166
(het ip adres van de bezoeker)
Plaats (in session):
(geselecteerde plaats uit IP adres / door gebruiker aangepast in shopping)
Postcode (in session):
(geselecteerde postcode uit IP adres / regiokeuze van de bezoeker)
Gekozen provincie (in session):
(geselecteerde provincie aan de hand van de postcode / regiokeuze van de bezoeker)

JQ categorie shopping: 339
JQ postcode shopping (in session):
JQ gekozen plaats shopping (in session):
JQ gekozen plaats shopping: